Wdrożenia

Usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie

Nasi specjaliści udzielą Państwu  kompleksowego i profesjonalnego wsparcia w zakresie dostawy i wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Konsultacje merytoryczne i analiza przedwdrożeniowa

Każde wdrożenie poprzedzają konsultacje merytoryczne i analiza przedwdrożeniowa, których wynikiem jest szczegółowy projekt wdrożenia precyzyjnie określający zakres prac, kamienie milowe projektu, oczekiwane rezultaty etc. Działania te mają na celu osiągnięcie optymalnego efektu, jakim jest sprawne przeprowadzenie najwyższej jakości wdrożenia i dostarczenie oprogramowania w pełni spełniającego Państwa oczekiwania.
Zespół naszych ekspertów to nie tylko najwyższej klasy informatycy, ale również wysoko wykwalifikowani konsultanci posiadający szerokie doświadczenie z zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem infrastrukturą sieciową, modelowaniem, monitorowaniem sieci i przeprowadzaniem kampanii pomiarowych etc. Wspólnie z Państwem dostosują wdrażane rozwiązanie do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz zasugerują, na Państwa
życzenie, optymalny przebieg procesów w firmie.

Przygotowanie infrastruktury technicznej

Sprawnie działający sprzęt i niezawodna sieć to elementy, od których zależy efektywne wykorzystanie systemu informatycznego. Na Państwa życzenie nasi specjaliści zapewnią pełną obsługę techniczną przedsiębiorstwa, tj. dostarczą sprzęt optymalny dla wymagań aplikacji, położą sieć LAN/WAN oraz zajmą się jej administrowaniem oraz utrzymaniem wykorzystywanego przez Państwa sprzętu.

 

Wodociągi i Kanalizacja

Kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem wod-kan

 

Energetyka Cieplna

Oferta dla przedsiębiorstw ciepłowniczych

 

Gazownictwo

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem gazowniczym

 

Laboratoria

Kompleksowe zarządzanie laboratorium

Napisz do nas

logo Megabit Sp. z o.o.

Aby skontaktować się z naszym konsultantem, prosimy o wypełnienie formularza:

skontaktuj się z nami
 

Galeria