Usługi

Usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie

Nasi specjaliści udzielą Państwu  kompleksowego i profesjonalnego wsparcia w zakresie dostawy i wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Konsultacje merytoryczne i analiza przedwdrożeniowa

Każde wdrożenie poprzedzają konsultacje merytoryczne i analiza przedwdrożeniowa, których wynikiem jest szczegółowy projekt wdrożenia precyzyjnie określający zakres prac, kamienie milowe projektu, oczekiwane rezultaty etc. Działania te mają na celu osiągnięcie optymalnego efektu, jakim jest sprawne przeprowadzenie najwyższej jakości wdrożenia i dostarczenie oprogramowania w pełni spełniającego Państwa oczekiwania.
Zespół naszych ekspertów to nie tylko najwyższej klasy informatycy, ale również wysoko wykwalifikowani konsultanci posiadający szerokie doświadczenie z zakresu zagadnień związanych z zarządzaniem infrastrukturą sieciową, modelowaniem, monitorowaniem sieci i przeprowadzaniem kampanii pomiarowych etc. Wspólnie z Państwem dostosują wdrażane rozwiązanie do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz zasugerują, na Państwa
życzenie, optymalny przebieg procesów w firmie.

Przygotowanie infrastruktury technicznej

Sprawnie działający sprzęt i niezawodna sieć to elementy, od których zależy efektywne wykorzystanie systemu informatycznego. Na Państwa życzenie nasi specjaliści zapewnią pełną obsługę techniczną przedsiębiorstwa, tj. dostarczą sprzęt optymalny dla wymagań aplikacji, położą sieć LAN/WAN oraz zajmą się jej administrowaniem oraz utrzymaniem wykorzystywanego przez Państwa sprzętu.

Szkolenia

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby Państwa pracownicy szybko opanowali umiejętność sprawnego i efektywnego wykorzystania wdrożonego oprogramowania. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, dążymy do tego, aby szkolenia kończyły się przeprowadzeniem testów sprawdzających poziom opanowania materiału przez uczestników. Daje to możliwość sprawdzenia poziomu przeprowadzonego szkolenia, a także zapewnia opanowanie przez Państwa specjalistów niezbędnych umiejętności.

Serwis sprzętu

Sprawnie działający sprzęt i niezawodna sieć to elementy niezmiernie ważne w skutecznym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełną obsługę techniczną przedsiębiorstwa, tj. nie tylko dostarczą sprzęt optymalny dla wymagań aplikacji, położą sieć LAN/WAN oraz zajmą się jej administrowaniem, ale także zapewnią ich skuteczny serwis i dalszą obsługę.
Współpraca z naszymi fachowcami zagwarantuje Państwu pewność i bezpieczeństwo wykorzystywania systemu działającego na sprawnym sprzęcie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem, nasi fachowcy szybko usuną usterkę z zachowaniem bezpieczeństwa przechowywanych danych.

 

Nadzór powdrożeniowy

Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów większość naszych umów nie kończy się wraz z zakończeniem wdrożenia, lecz jest kontynuowana w postaci usługi nadzoru powdrożeniowego (wsparcie techniczne). W ramach nadzoru powdrożeniowego nasi specjaliści wspierają Państwa w codziennej pracy i zdejmują z Państwa część obowiązków np. administrowanie systemem,  dodatkowe szkolenia z zakresu użytkowania aplikacji etc. Zapewniamy też konsultacje merytoryczne, hot-line, dostawę nowych wersji systemu. W przypadku wystąpienia usterek potrzeby zapewniamy Państwu profesjonalne ich usunięcie zgodnie z ustalonymi czasami reakcji.

Szczegółowy zakres wsparcia technicznego zależny jest od Państwa indywidualnych potrzeb określonych w umowie.

 

Wodociągi i Kanalizacja

Kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem wod-kan

 

Energetyka Cieplna

Oferta dla przedsiębiorstw ciepłowniczych

 

Gazownictwo

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem gazowniczym

 

Laboratoria

Kompleksowe zarządzanie laboratorium

Napisz do nas

logo Megabit Sp. z o.o.

Aby skontaktować się z naszym konsultantem, prosimy o wypełnienie formularza:

skontaktuj się z nami
 

Galeria