Serwis sprzętu i nadzór powdrożeniowy

Serwis sprzętu

Sprawnie działający sprzęt i niezawodna sieć to elementy niezmiernie ważne w skutecznym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści zapewnią Państwu pełną obsługę techniczną przedsiębiorstwa, tj. nie tylko dostarczą sprzęt optymalny dla wymagań aplikacji, położą sieć LAN/WAN oraz zajmą się jej administrowaniem, ale także zapewnią ich skuteczny serwis i dalszą obsługę.
Współpraca z naszymi fachowcami zagwarantuje Państwu pewność i bezpieczeństwo wykorzystywania systemu działającego na sprawnym sprzęcie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem, nasi fachowcy szybko usuną usterkę z zachowaniem bezpieczeństwa przechowywanych danych.

 

Nadzór powdrożeniowy

Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów większość naszych umów nie kończy się wraz z zakończeniem wdrożenia, lecz jest kontynuowana w postaci usługi nadzoru powdrożeniowego (wsparcie techniczne). W ramach nadzoru powdrożeniowego nasi specjaliści wspierają Państwa w codziennej pracy i zdejmują z Państwa część obowiązków np. administrowanie systememdodatkowe szkolenia z zakresu użytkowania aplikacji etc. Zapewniamy też konsultacje merytoryczne, hot-line, dostawę nowych wersji systemu. W przypadku wystąpienia usterek potrzeby zapewniamy Państwu profesjonalne ich usunięcie zgodnie z ustalonymi czasami reakcji.

Szczegółowy zakres wsparcia technicznego zależny jest od Państwa indywidualnych potrzeb określonych w umowie.

 

Wodociągi i Kanalizacja

Kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem wod-kan

 

Energetyka Cieplna

Oferta dla przedsiębiorstw ciepłowniczych

 

Gazownictwo

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem gazowniczym

 

Laboratoria

Kompleksowe zarządzanie laboratorium

Napisz do nas

logo Megabit Sp. z o.o.

Aby skontaktować się z naszym konsultantem, prosimy o wypełnienie formularza:

skontaktuj się z nami
 

Galeria