Informacje o Megabit

Nasz celambicje

"Wzmocnienie naszej pozycji kluczowego dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych i automatyki przemysłowej dla przedsiębiorstw sieciowych"

Firma

Od 1986 roku działamy na rynku przedsiębiorstw sieciowych projektując, dostarczając i rozwijając zaawansowane rozwiązania informatyczne i systemy automatyki przemysłowej. Nasza wieloletnia działalność i współpraca z uznanymi w sektorze sieciowym specjalistami pozwoliła nam poznać Państwa wyrafinowane potrzeby i oczekiwania. Ścisła specjalizacja sektorowa daje naszym Klientom gwarancję, że dostarczane przez nas rozwiązania i usługi dokładnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Nasze doświadczenia, wiedza i umiejętności pozwalają nam odważnie patrzeć w przyszłość i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Partnerzy

Przykładamy szczególną uwagę do doboru naszych partnerów biznesowych, tak aby dostarczać naszym Klientom najlepsze dostępne na rynku produkty i usługi.

Konkurencyjność

  • Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować i rozwinąć nasze mocne strony, stanowiące o naszej przewadze konkurencyjnej:
    • Silna specjalizacja sektorowa,
    • Kompleksowe, profesjonalne i innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw sieciowych,
    • Stabilny, wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół świadomy potrzeb naszych Klientów i gotowy spełniać ich oczekiwania,
    • Szerokie doświadczenie w integracji systemów pozwalające na stworzenie kompleksowego systemu zarządzania przedsiębiorstwem.
 

Wodociągi i Kanalizacja

Kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem wod-kan

 

Energetyka Cieplna

Oferta dla przedsiębiorstw ciepłowniczych

 

Gazownictwo

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem gazowniczym

 

Laboratoria

Kompleksowe zarządzanie laboratorium

Napisz do nas

logo Megabit Sp. z o.o.

Aby skontaktować się z naszym konsultantem, prosimy o wypełnienie formularza:

skontaktuj się z nami
 

Galeria